Ogłoszenia dotyczące witryny

Picture of Hubert Szczechla
Nasza nowa platforma szkoleniowa.
by Hubert Szczechla - Wednesday, 23 May 2018, 2:33 PM
 

Serdecznie witamy na naszej nowej platformie szkoleniowej Wojewódzkiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Woj. Świętokrzyskiego.

Znajdziecie tu niezbędne materiały szkoleniowe z kursów, na które uczęszczacie.


Wojewódzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Woj. Świętokrzyskiego


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie WOPR Woj. Świętokrzyskiego:


http://woprkielce.nazwa.pl

 

Available courses

To najbardziej zaawansowany kurs z zakresu pierwszej pomocy, jaki może ukończyć osoba bez wykształcenia medycznego. Jego program jest ściśle określony w przepisach prawa, Kurs z założenia przeznaczony jest dla jednostek związanych z ratownictwem, takich jak: PSP i OSP, WOPR, GOPR, Policja, Straż Graniczna, Wojsko Polskie, Straż Miejska, Straż Gminna, jednostki ochrony przeciwpożarowej, jednostki i podmioty współpracujące z systemem PRM oraz osoby pracujące przy zabezpieczeniach medycznych imprez masowych.

Kurs z Ratownictwa Wodnego zgodny z  Rozporządzeniem MSW poz. 747 z dnia 21 czerwca 2012 roku w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym.

Chcesz prowadzić łódź motorową, skuter wodny lub holować narciarza albo statek powietrzny? Zapraszamy na szkolenia w WOPR Kielce. Uprawnienia zdobędziesz podczas naszych szkoleń organizowanych w bazie WOPR nad zalewem w Cedzynie i Chańczy.